Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem használtam egy ilyen...

Vettem használtam egy ilyen tévét (lent), de folyton leveri a biztosítékot - mit tehetnék?

Figyelt kérdés

[link]

Használtam vettem, nincs rá garancia, 7 éves. Ott helyben kipróbáltam, működött, ki- és bekapcsoltam, ott nem verte le a biztosítékot. Mi lehet a baj és hogyan lehetne orvosolni? Nálam nincs sok minden a lakásban bedugva, csak a hűtő megy ugye (a mosógép is be van dugva, de nincs bekapcsolva). Kérlek segítsetek, mert szeretnék tévézni :)



2013. márc. 5. 23:36
 1/2 anonim válasza:
valahol kontakthibás estleg he birod vedd le a hátulját és nézd meg hogy nincs e leégve valamelyik vezetékröl a szigetelés és nem e ér valahova
2013. márc. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mekkora biztosítékot vág le?
2013. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!