Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezek megérnek ennyit? (többi...

Ezek megérnek ennyit? (többi lent)

Figyelt kérdés

El szeretnék adni pár cuccot mivel laptop-ra gyűjtök és nem szeretném az egész költséget a szüleimre hárítani.

Amiket eladnék:


-PS2 (a vastag nem a slim)+1db Joystick+8MB memkártya+EyeToy kamera+4db EyeToy kamera kompatibilis játék+Singstar 2db mikrofon+Singstar játék+22db játék. Szóval összesen 28db játék. Nem gagyik hanem GTA-k, Tony Hawk, NFS, stb. Ezt így egyben 45-ért szeretném eladni. Vagy ha 55-öt fizet akkor hozzáadom a Logitech korányom + még egy játékot.


A másik tételem egy -


PSP 1004+8db játék+minden gyári tartozék (füles, tok, stb)+ Sony 2GB memóriakártya. Ezt szeretném 35-ért.


MINDEN eredeti Sony termék semelyik sem másolt játék vagy gagyi utánzat. Szerintetek ezek így megérnek annyit amennyit én szeretnék értük kapni?

Szeretném felhívni a moderátorok figyelmét, hogy ez NEM hirdetés, egyszerűen csak tényleg nem tudom eldönteni, hogy megérnek-e ennyit vagy lejjebb kellene menni az árral! Szóval kérem ne töröljék a kérdést, köszönöm :)



2013. márc. 3. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Számszerűen nézve nem drágák (sőt, a PS2 kifejezetten baráti). De vevő nem nagyon lesz sajnos ebben a felépítésben szerintem. Külön-külön eladva szerintem jobb esélyed lenne. (Külön a konzolok és külön a játékok)

Mint írtad, a PS2-es játékok is eredetiek, így még többet is tudsz így szerezni (igaz, eltarthat egy darabig amíg minden elkel).

2013. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- ps2: (szerintem, szal ne vedd komolyan de emberek 88% igy fog hozzá állni)

Vastag(Fat)? nem kell úgy is befog szarni előbb, mintha slim lenne (csökken az ár)

Nincs chip benne? minek vegyem meg úgy is leakarom tölteni a játékokat nem venni...

Az én véleményem lehet hogy megér annyit, de kevés ember adna érte annyit...


- psp: 1000 széria aka FAT ugye? Az a cucc 10ezer használtan (maga a gép + alapcuccok) esetleg flashelve...8 game val 1ütt se ér többet...

ha 35ezerért vennék pspt a legújabbat venném meg nem a 1 fat gépet...

(20-25) nél sztem ne számolj többre [sztem]

Meg hát ugye még fizetni kéne hogy cfw-t tegyenek rá


Nem minden ember veszi meg a játékot inkább letöltené és ez sajnos vissza a dob az áron/érdekeltségen

2013. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!