Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek? Xbox vagy Ps3? És...

Mit vegyek? Xbox vagy Ps3? És miért?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 23:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A PlayStaton minőségibb
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Áruld már el hogy lenne minőségibb a PS3 ha csak év garancia jár hozzá?Csak ennyire becsüli a Sony a saját konzolját?

Az MS az Xbox360 Slim-re 2-3 év garanciát vállal és szükség esetén 10 nap alatt kicserélik.Akkor hogy is van ez?

Ha Sony olyan biztos lenne a konzoljában akkor 2-3 garanciát adna rá.És most ne jöjjön senki azzal hogy 10% felárért lehet kapni a PS3-hoz +1 évet mert az Xbox-hoz is lehet okosságot intézni és egyből 3-4 év lesz rá a garancia.

2013. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
És mit érsz a garanciáddal ha flasheled a gépet semmit
2013. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Fúúú látom most itt megköveznek a véleményemért , de leírom....


3 hónapja vettem egy Xbox 360 slim-et 250gb -osat , amennyi gond volt vele... kb 8 órát beszéltem a support-al. A giroszkóp alapból rossz volt és napi 2x fagy a konzol , elküldtem , mindennel együtt , mindent leírtam , mi a probléma stb , a support segítségével mindent célszerűen és NEM javították meg a konzolomaz , most küldtem el másodszor , és várom az eredményt.... Ez nem minőség , amit az MS biztosít! (De a support nagyon kedves , van magyar support is , bár ezzel sokmindent nem ér el az ember...) Én megbántam ,hogy Xbox-ot vettem.


Ez az én személyes tapasztalatom , nem minden xbox-al fordul ez elő , de fontosnak tartottam ,hogy megosszam a tapasztalataimat.

2013. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#12


Nézzük meg a meghibásodási adatokat, PS3 egyértelműen megbízhatóbb. Hiába csak 1 év garanciát ad rá, nem hallottam még olyan slimről, ami elromlott volna.

Xbox-ot 10 nap alatt kicserélnek? Aranyos, PS3-mat meg beviszed szervizbe, és rögtön adnak egy újat.


#14


Kifogtál egy hibás konzolt, attól még nem ilyen az összes.

Hozzászólásom első feléből láthatod, hogy nem egy Xbox fanboy vagyok, szóval nem azért mondom, de tényleg a legminőségibb cuccokból is van pár hamar elromló darab, HTC, Apple, Sony, Microsoft, stb.

2013. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#12


Ráadásul utánanéztem, 1 év garanciát adnak Xbox-hoz, +1 év ami csak az alaplapi meghibásodásra érvényes, ami azért mégsem ugyanaz, mintha 2 évet adnának rá.

2013. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem azzal van a bajom ,hogy hibás konzolt fogtam ki (hisz igaz ,hogy mindenhol előfordul) , hanem azzal ,hogy elküldtem a hivatalos szervizbe és visszaküldték hibásan , úgy hogy semmit se csináltak vele. És az ügyfélszolgálat erre csak annyit mondott ,hogy küldjem el még egyszer.
2013. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#15 Ilyen hülyeséget is régen hallottam hogy neked egy szervizben egyből új gépet adnak.Ekkora baromságot rég hallottam.

Ez egy PS3 fórumról van.Milyen azonnal cserélik olvasd csak el!


"Dzsoni készülj fel a legrosszabra! Meghalt a géped! Vége! A hírhedt sárga led. Sajnos minden 60-as gépnél előbb utóbb előjön.

Ez egy alaplapi hiba, elvileg a túlmelegedés okozza, de szerintem egyszerűen csak egy konstrukciós hiba, sajnos ilyen téren elbaszták a 60-as gépeket.


A géped már többé nem fog működni, sőt ha benne maradt a lemezed, akkor már azt sem fogod kivenni.


Ha szerencséd van, akkor a konzolok szervize megcsinálja 20e körül, de sajnos nincs rá már garancia, hogy jövő héten ne halljon meg újra.

Ha megvan a sony garancia leveled és a számlád, akkor a sony 15e ft-ért méltányossági garanciában megcsinálja a géped, de akkor 1,5 hónapig nem lesz ps3-azás sajnos. De a sony csak akkor foglalkozik veled, ha nem volt még szétszedve a géped.


Ha már volt szétszedve, vagy nincs garancia leveled, akkor próbálkozz maszek szerviznél.


Hát részvétem és sok szerencsét a javíttatáshoz! "

2013. febr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha kell linkelek egy jó pár hasonlót.

Mert tényleg ilyenek a Fan-ok ugyubugyu PS3 ha rosszat mondasz róla hülye vagy!Xbox Fan vagy menj innen!Tipikus kinyalt seggű kis majmok 10-16 évesek max.Majd kinövitek vagy kiverik belőletek.(tudom átneveltem jó párat)!!

2013. febr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

És az a +1 év bőven jó az alaplapi meghibásodásra mert mi más mehet tönkre benne?De +10% ért +1 év (ami akkor már 3 év ugye?) mindenre vonatkozik olyan garanciát kapott rá hogyha ráugrik is kicserélik tudom mert ott voltam az öcsémmel mikor vette az övét karácsony előtt azt mondta neki az eladó(tegyük hozzá ismerős)"három napig ne is kapcsold ki a gépet"ha valami van azonnal cserélem neked.Mondjuk az is igaz hogy egy 13-15 éves kis majmot nem fognak ilyen szinten kiszolgálni mivel nincs tekintélye.Sőt a másik ilyen szitu a legjobb spanommal TV-t vettünk szintén 10% felárért +2év garit kapott így most 5ÉV van a TV-jére) ráadásul olyan garanciát kapott hogyha lerúgja a TV-t akkor is házhoz jön a szerviz és kap csere készüléket is.

Ezt a garancia dolog az USA-ban is működik sőt onnan jött be mert ott sokszor pórul járt a "konzol" ha a gazdáját sorban többször kinyírják COD-ozás közben.

Különben meg szarok rátok a 90évek eleje óta konzolozom az első PS1-et és PS2 is már magamnak vettem nem anyutól sírtam ki pedig akkor a PS1 35-40 körül volt a PS2 65ropi(a sok csíra csak álmodozott róla).Ha pedig kijön a Next-gen Xbox ahogy itt is árusítani kezdik megyek és meg veszem magamnak ti meg vitatkozhattok tovább az elavult 6 éves szar PS3-okról.Hali jó játékot!

2013. febr. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!