Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a legjobb könyv formátum...

Mi a legjobb könyv formátum egy ebook-ra (amazon kindle)?

Figyelt kérdés
pdf-et használtam idáig, de szörnyű, ezért örülnék ha valaki tudna nekem segíteni ebben.

2013. febr. 23. 19:12
 1/10 bamboochatheone ***** válasza:
13%
Próbáld ki az epub-ot.
2013. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

# 1 Áhh, dehogy, a Kindle az epub formátumot pont NEM támogatja!


A Kindle alap formátuma az azw, de használhatsz prc és mobi (vagy akár txt-t de ez esetben nincs szövegformázás ) formátumokat is.


[link]

'Content Formats Supported Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC natively; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP'


Konvertálásra használd a Calibre programot

[link]


vagy használhatod az Amazon online konvertálóját, a Kindle készülék regisztrációja után kapott email címre elküldve (a mail tárgya: convert) a dokumentum (pdf), az Amazon konvertálja, és wifi kapcsolat esetén a Kindle készülékre küldi.

2013. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mobi. Bármiből lehet gyakorlatilag csinálni.
2013. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. febr. 24. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
A Kindle mitől jobb, mint az európai társai? Komolyan kérdezem, mert sokaknál Kindle-t látok az utcán.
2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ebook olvasónak az eink kijelzős a jó (habár van lcd is, de ezeket hagyjuk), és ár-érték arányban a Kindle nagyon jó, a noname, kevésbé ismert készülékek sem olcsóbbak.


Kétféle "gyártó, forgalmazó" létezik: van aki készüléket gyárt (pl.: Sony), és megjelentek az webes áruházak is a tartalomfogyasztásra szolgáló készülékekkel.

Legismertebb az Amazon (Kindle) és a Barnes & Noble (Nook) forgalmazója.


Az Amazon (a Kindle forgalmazója) elsősorban egy online webárúház, zene, film, ebook, műszaki cikk, ruha,stb.

[link]

Az Amazon nem a Kindle készülék árán remél nyereséget, mint egy hardvergyártó, hanem a használat során a webstore-ban történő esetleges vásárlásokból (de nem kell ott venni, bármilyen tartalmat rátölthetsz), ezért a készülék a minőségéhez, és tulajdonságaihoz képest olcsó. Megfelelő, jó hardv ster,abil szoftver.


Az Amazon a Kindle-re rengeteg szolgáltatást nyújt, nyugaton, gazdagabb országokban, nem jelentős költség egy ebook megvásárlása, vagy előfizetés egy napilapra, ami rendszeresen megérkezik a Kindle-re.

A (viszonylag) alacsony ár, a szolgáltatások, (na meg a reklám, marketing) miatt terjedt el.


Nekem is Kindle-m van, szeretem, de van néhány korlátozás (némelyik ugyan kijátszható, vagy megoldható), pl: nincs fájlböngésző, nincs epub támogatás.

2013. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*Megfelelő, jó hardv ster,abil szoftver. =

Megfelelő, jó hardver stabil szoftver.

2013. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen európai ebook guyártó van?
2013. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Icarus Pocket-et vettem 31ezerért, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez az összes európai formátumot támogatja, nem kell külön áramátalakító hozzá, mint a Kindle-hez, és mindent tökéletesen és gyorsan végez. Nincs rajta internet, de az egyébként sem működik más készüléken sem, és nem érintőképernyős, mert én utálom az ujjlenyomatot törölgetni. Nekem ez a holland Icarus Pocket ár-érték arányban nagyon bejött!
2013. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem kell külön áramátalakító hozzá, mint a Kindle-hez"

Kindle standard miniUSB interfészen töltődik, semmi extra nem kell hozzá.


Az Icarust meg megnézem, köszönöm.

2013. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!