Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad Mini 32GB+Cellular, vagy...

IPad Mini 32GB+Cellular, vagy iPad 4 Retina 32GB+Cellular?

Figyelt kérdés

Új tabletet szeretnék vásárolni. Megnéztem és összehasonlítottam mindkettőt, de nem jutottam előrébb.. A Mini az kicsivel jobban tetszik, de a 4 is remekül néz ki. Csak félek hogy a Mini kicsi lesz és "lassú" (ha jól tudom a 2-es hardvere van benne), vagy a 4-es nagy lesz és nehéz. Neteznék, filmeket és YouTube videókat néznék, és természetesen játszanék rajta. A cellular csak azért lesz benne, mert olyat tudok jó áron venni.

Szerintetek melyik legyen?

Üdv.



2013. febr. 23. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit akarsz vele csinálni

ha sokat játszani néha filmetnézni és netezni akkor inkább a minit,ha viszont inkább olvsagtsz rajta meg sokat nézel filmet és nem jatszol sokat akk inkább 4-es

remélem tudtam segíteni

2013. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egy valamit nem értek, abban amit leírtál. Játékra miért pont a gyengébb hardver és a kisebb képernyő az ideálisabb?

2013. febr. 23. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A kicsi jobban kézre esik.
2013. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!