Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 rá mennyi lenne ax...

Xbox 360 rá mennyi lenne ax lt3 más flash?

Figyelt kérdés
Na az lenne hogy karácsonyra kaptam 1 xbox 360 at ami kíván flashelve de csak lt2 és flash van rajta a cod mw3 mát viszi de a Gears of wart nem . Az lenne a kérdésem assasi. Cred ből melyik részét vinné el ? És a far cry 3 mát elvinné vagy nem és ha nrm tudnátok mondani a far cry hoz hasonló játékot ?

2013. febr. 19. 06:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs hogy félregépeltem pár szót csak telefonról írtam és így automatikusan át írta
2013. febr. 19. 07:24
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és az lt3 más flash mennyibe kerül kb ?
2013. febr. 19. 07:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ac 3, fc3 csak lt 3.0 val megy. Talán vissza lehet valahogy patchelni, de nem hiszem. Az ár pedig változó, nem is mind1 hogy fat vagy slim gép, de 5k nál nem,nagyon,lehet több.
2013. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy vissza lehet patcholni 2-esre, de, hogy an azt nem tudom, de az lenne a legegyszerűbb, ha flasheltetnéd 3.0-ára, és akkor egyből menne minden.
2013. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Gears of war 3 már nem viszi nem vissza kéne flashelni hanem lt3 rá mert lt2 és flash van rajta azaz xgdt2 és xgdt3 kéne
2013. febr. 22. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor gondolom az újabb flash kell rá
2013. febr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!