Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp5 (hordozható) lejátszó...

Mp5 (hordozható) lejátszó flash memóriáját csak néha jeleníti meg a hifi, míg az LCD tévé eddig egyszer sem. Miért?

Figyelt kérdés

Néha egyből beolvassa a micro hifi az mp5 player flash memóját (a hifi usb bemenetére dugom), de többnyire "no read" a visszajelzés, sajnos. LG márka a hifi, pár éves, kiváló állapotban, és remek olvassa a pendrive-okat.


Az lcd tévé meg több próbálkozásra se tudta, a tévén is van usb bemenet, a tévé szintén gyönyörűen érzékeli a pendrive-okat, vadi új tévé.



2013. febr. 5. 09:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem: az mp5 lejátszón van micro sd bemenet is, és probáltam úgy is bedugni a tévébe ill. a hifibe, hogy volt benne micro sd kártya és oly módon is ,hogy nem volt benne.


Az esetben amikor végre a hifi érzékelte az mp5-öt, usb-ről, ez megtörtént olyankor is, h volt benne micro sd, és olyankor is , ah nem volt benne, de ha volt, akkor CSAK (az mp5 lejátszónak a) beépitett flash memóriáját olvasta be.

2013. febr. 5. 09:37
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, és az mp5 player is remek állapotban van, 2 éves, és az asztali PC jól olvassa, bár az igaz, hogy mivel egy időben -tévhitemből kifolyólag- picit mozgattam a micro usb csatalkozóját, szabálytalan leválasztás okán, azóta a számítógép NÉHA NEM olvassa be egyből,

de kb 10-ből 8-9 esetben tökéletesen érzékeli, olvassa, írni-olvasni lehet a beépitett flash, valamint az előzőleg berakott micro sd-t is.


Tehát ne ebből induljunk ki, mivel a PC szinte mindig beolvassa az mp5 lejátszót!

2013. febr. 5. 09:41
 3/4 Kovibea válasza:

Azt nem tudom hogy az LG valóban támogatja-e a Samsung manualitását, de ahhoz még kéne úgy 10 támadást kibírnia.

Fontos az USB kábel hossza is, mert azt sem támogatja az LG :S Nekem is volt, de elromlott. Nem bírta a QLS fájlban íródott C+++ kazit sem. Kérdeztem is a barátomat, hogy miért nem megy de nem tudta ő sem. Én a helyedben eladnám és vennék egy másikat pendrive eszközt. Azzal talán már nem lesz baj :) Remélem segített!

2013. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kábelhossz? Ez hogy' jön ide? Nem értelek. És a Samsung? :S
2013. febr. 17. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!