A T-home-os set top boxot összelehet kötni úgy a tvvel hogy a set top boxra hdmin keresztül laptopot kötök?

Figyelt kérdés

Tehát van a set top box amit a tvn nézek és rákötöm a hdmin keresztül a laptopot

egy ilyet:

eleje: [link]

hátulja: [link]

ez működne-e?

és ha igen hogy állítom be a set top boxon hogy ne a tv adást adja hanem a laptop képernyőét? tehát van valami input gomb amivel előhozom ezeket?

már kipróbáltam hogy csak úgy összekötöm őket de nem sikerült előhozni a laptop képernyőt.

ugyan így a pendrive-val mi a teendő? mert magától nem érzékeli hogy rákötöttem valamit... én meg nem találom a titkok nyitját :S



2013. febr. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

a laptopon a hdmi az csak kimenet, hiába kötnéd rá nem jeleniteni még a stb képét.

a stb-on pedig nincs videó bemenet, de a tvre közvetlenül rá tudod kötni ha azon van hdmi

2013. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tvre nem tudom rákötni mert nincs rajta hdmi csatlakozó

és a pendrive-csatlakozó az jó valamire a stb-n?

2013. febr. 18. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

az nem pendrive csatlakozó hanem usb.

mivel van a stb előlapján egy rec felírat, gondolom képes pendriver-ra felvenni az adást

2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az USB a Set Top Box-on szerviz célokat szolgál. Van pár típus ahol megoldható, hogy külső tartalmat, mint egy médialejátszó megjelenítsen az USB-n keresztül, de pl. fordítva ez már például nem megy.

2013. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!