Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Blu Ray lejátszót...

Ocsibácsi kérdése:

Vettem egy Blu Ray lejátszót amihez csatlakoztattam a Wlan kábelt, a menüben a Youtube felirat jön be, de maga a videoportál nem miért, és hogy tudom beállítani hogy ezen keresztül filmet lehesen nézni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Wlan kábelt? Az milyen? A Wlan az a Wireless Lan rövidítése aminek ugye nincs kábele.

Másfelől el ne áruld véletlenül se a blu-ray lejátszó típusát még akad aki segít neked...

2013. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnyitottam a cucod manual-jat, innen:

[link]


A 15. oldalon írják le a WAN illetve WLAN funkcióját:


Connect this player to a computer network and the Internet to access the services:

• BD-Live: access online bonus features (applicable to Blu-ray discs that are BD-Live enabled)

• Update software: update the software of this player via the Internet


Azaz ha van internet csatlakozásod akkor két dologra használhatod:

- szoftver frissítsére

- a BD-Live funkciókkal rendelkező BluRay lemezek a neten keresztül extra információt/tartalmat jeleníthetnek meg.


Ez első körben azt jelenti, hogy nem tud a netről, hálózatról tetszőleges filmeket lejátszani.


Egyébként lehet, hogy lesz rá olyan frissítés a jövőben amivel már lehetséges lehet, amit te szeretnél, ennek a fórumokon kellene utána olvasni.


Egyébként nem rossz cucc, mert megfelelő adapterrel Wifi kapcsoaltra is képes ez a lejátszó.

2013. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

+ infó: esetleg próbáld meg ezt:


Dugd be a kábelt a LAN csatlakozóba. Feltételezem, hogy a tulsó vége egy routerbe megy.


1), Nyomd meg a Home gombot ( ez egy ház szimbólum)

2), Beállítás gomb és OK.

3), Válaszd a Hálózatokat és a Hálózat beállítása/Installálsa. Ezután elvileg megjelennek a képernyőn a hálózat beállítás instruckiói ( szerintem minden automatikus lesz ).


Ezután le tudod ellenőrizni pl a router-ben, hogy adott e lejátszónak IP címet.

2013. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!