Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri külföldről (pl: Kína....

Zoliwar kérdése:

Megéri külföldről (pl: Kína. Stb) rendelni tabletet? Olvastam pár fórumon, hogy jó teljesítményű tabletet alacsony áron lehet szerezni? Ha igen, honnan, és milyen tabletet /márka + típus/?

Figyelt kérdés

Íme 1-2 példa: [link]


Csak pár dologtól tartok: szervizelés, eszköz minősége... stb.


Vélemények, tapasztalatok?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. febr. 17. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Megéri, a szervizelés tényleg elég bonyolult, de ha működő készüléket kapsz akkor valószínűleg úgy sem lesz baja a garancia lejárta előtt.

Az eszközök minőségével semmi gond, persze nem kell mindenhol fémre gondolni, de ezek általában olcsóbb tabletek is, egy olcsóbb Samsung vagy Sony is ugyanúgy műanyagot használ.

Nincs több probléma egy kínai tablettel, mint egy nagy márkás tablettel, viszont simán féláron adják.


Itt érdemes körülnézni, ingyenes szállítás, nagy felhozatal, és a legmegbízhatóbb (tényleg megkapod amit rendeltél, és tényleg azt kapod amit rendeltél):

[link]

2013. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Wayteq xtab-70 dci-n gondolkoztam (nem külföldről), de most elgondolkoztam kissé...
2013. febr. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a Wayteq is jó cucc (vagy Concorde Tab Speed, szinte ugyanez ugyanennyiért, csak 1 hónap múlva fog megjelenni), csak épp 35-ért külföldről 4 magosat kapsz. Bár a 2 mag is elég abszolút mindenre, szóval ha nem bízol a kínaiban vagy csak garanciát akarsz akkor a Wayteq-ben sem fogsz csalódni.
2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eléggé összezavarodtam most. :D Nem tudom mi alapján döntsek. Természetesen fontos az, hogy ne egy gagyi eszközt kapjak kézhez, de az sem mindegy, hogy ugyanannyi pénzből (mint amennyi kishazánkban a 70dci lenne) egy még jobb készüléket szerezzek be. Csak attól tartok, hogy elutalom a pénzt, és valami hiba csúszik a számításba, vagy csalódok az eszköz minőségében. Van esetleg valami megbízható márka közöttük (kínai)?
2013. febr. 17. 21:12
 5/6 balatonair válasza:

Hello!


Én innen már tönn gépet vettem, hiba eggyel se volt.

[link]

Ha a recommendernél beirod hogy "balatonair" még ebből az árból is kapsz 5%-ot!

2013. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi már megrendeltem máshonnan. :)
2013. márc. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!