Megérné nekem egy tablet?

Figyelt kérdés

Rajzolnék, játszanék, neteznék, filmeznék rajta...

Irodai munkára nem kell, viszont a sulis dolgokra igen. Gépelnék is rajta, ezért veszek majd hozzá egy bill.-es tokot. A tabletet már kiválasztottam, 1,5 GHZ-s 2 magos processzor, 1 gb ram, 1280x800 felbontás, kapacitív, multi-touch kijelző, 3g, GPS beépített, WIFI van,10.1" képernyő.


Szerintetek megvegyem? vagy ezekre a dolgokra inkább netbookot vegyek?



2013. febr. 10. 23:19
 1/9 anonim válasza:
Én jobban szeretem a tabletet ezekre megfelel. Ha szeretnéd akkor vedd meg :D
2013. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább netbook
2013. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha írni is szeretnél akkor a netbookot vegyél, mert ebben a tekintetben jobb a netbook, de akkor mér inkább egy használt üzleti gép :

[link]

A HP Compaq 6910P jónak számít

2013. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat! :) veszek hozzá bill.es tokot, amivel lehet írni, így az írás meg van oldva :)
2013. febr. 11. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:
de az a billentyűs tok nem lesz olyan jó mint egy laptop billentyűzete, ráadásul össze is karcolja a tablet kijelzőjét
2013. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
komolyan összekarcolja? :O
2013. febr. 11. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, mivel a laptop kijelzőjének a sarkán vannak kis gumi távolságtartók, a tabletnél ezek nincsenek.a billentyűzetes tokban pedig gyenge minőségű a billentyűzet,kín rajta bármit is leírni.az általam fenn említett noti viszont egy jó minőségű használt üzleti gép, ami nem fog 1 é múlva széthullani
2013. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed #7-es ? Egyáltalán nem karcolja a tab kijelzőjét a tok!!!
2013. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hu, ennek örülök!
2013. febr. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!