Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tud kezelni egy 15 éves lány...

Tud kezelni egy 15 éves lány egy tükörreflexes géet semmi tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
(Nikon 150.000Ft körül van) A barátnőm akar venni,de nem érti meg,hogy nem tudná kihasználni a gépet.

2013. febr. 9. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jár valamilyen fotó szakkörre? Esetleg érdekli a fotózás, olvasott könyvet róla? Ha nem akkor nem neki való az a gép.
2013. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen ennyi pénzért teljesen értelmetlen, szerintem.

Ha hobbiból fotózik bőven elég neki egy 50-60 ezres gép is.

Persze valahol el is kell kezdeni, de nem ilyen komoly géppel szerintem, ezek nagyon kényesek, takarítása tisztán tartása, sem egy egyszerű dolog, még én sem igazán merem így takaritgatni pedig nagyon jó műszaki érzékem van és ezt is tanulom és volt hogy régi fényképezőket kellett szétszedni lencséket átnyalni majd összeszerelni, de még akkor sem kockáztatnám ezt meg.

2013. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"semmi tapasztalat nélkül", vagy semmi tapasztalattal?


Ez ám itt a kérdés, mert első esetben tud.

2013. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!