Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép összeállítás...

Számítógép összeállítás játékra. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

Ram: ebből 2db: [link]

Videókártya(vagy ebben az árban jobbat játékra mondjatok pls): [link]

Merevlemez: [link]

Táp: [link]



2013. febr. 9. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Aránytalan konfig. Felesleges z77 ha nem K-s procit veszel, ram drága, samsung hdd nem ajánlott, táp kiemelkedően nem ide való.


Inkább mondj egy árat hogy mennyit szánsz rá.

2013. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Árat nem igazán tudok mondani. Az alaplaphoz viszont ragaszkodnék esetleg bele való proci amit megéri megvenni ebbe. Ha nem jó a merevlemez esetleg másik?(10-16 ezer forintig) A tápot viszont tudom h kicsit ellőttem xdd
2013. febr. 9. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz árat akkor a határ a csillagos ég? Mert ebben az esetben az alaplap mellé mehet egy i7 3770k, ami "kicsivel drágább". Érted mire célzok?
2013. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100ezer vagy 150ezer? esetleg 90ezer vagy 2millió forint?
2013. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem az egész számítógépre érted az árat de prociba olyan 20-40 között tudok csak venni, de az alatt, hogy felesleges mit értesz miért nem jó?
2013. febr. 9. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egész gépre értettem hogy mennyit szánsz. Hiába írunk össze 300ezres gépet ha csak fele annyi pénzed van rá.
2013. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó. De ez a proci miért fölösleges akkor? Meg másik proci van e bele akk elfogadható árban? Vagy nincs..?
2013. febr. 9. 22:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható ár mindenkinek más. Mondtam hogy írj egy keretet hogy mennyi pénzt szánsz az egész gépre de úgy látom felesleges köröket futok. Ebben az esetben nem tudok segíteni.
2013. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 feri123 válasza:

Táp: [link]

Ezen sosem szabad spórolni

Merevlem. Maradhat a samu csak egy hd103sj típusút


Egyébként amblokk a konfiggal nincs gond ha ennyit szánsz rá megéri nézve az árait,viszont a táp biztosan nem jó, amit linkeltél,az a korrekt amit belinkeltem, merevlemez is a samuból a terás amit linkeltem,max majd később gyorsításra egy ssd.


Zacskós Levesenek, a samsung merevlemezek nem rosszak nem kell itt szidni őket speciel nekem több samu,tera és feletti virít a gépemben és az általam említett hd103sj is megközelíti a kissebb ssd-k gyorsaságát szóval ne szidd őket,mert jó kis lemezek.

Másrészt lehet hogy aránytalan az összeállítás,de arra nem gondolsz(ez most a kérdezőnek is szól),hogy nem 1 évre veszi a gépet és fejleszteni is akar,amit meg is tehet, a cpu nem a legjobb, de abban az árban ideális,amiben kételkedek az,hogy a linkelt vga-t nem hajtja ki, a memóriák is korrektek, amire te gondolsz az már bőven túlszárnyalná a kérdező anyagi keretét.Azt meg nem tudom hol halottad, hogy csak 3770k-va érdemes ilyen lapot venni, az egy dolog,hogy túlhajtásra jó lap meg a 3770k is arra való,de a kérdező nem azt kérdezte mire való.Mért nem ajánlasz neki hasonló foglalatú lapot?


Mindent összevetve jó összeállííás, későbbiekben fejleszthető,az általam linkelt alkatrészeket beleértve,később csak cput, kell váltanod,vagy megvétel előtt spórolni egy core i5-re és nyugodt szívvel játszhatsz rajta,a vga komoly, ramok is jók, lap is fejleszthető/túlhajtható, cpu pedig ha még megvétel előt cserélsz nincs gond.

2013. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 feri123 válasza:
Bocs látom Zacskós Leves,hogy csak simán k-s procikat írtál amit benéztem.
2013. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!