Mara Acoma kérdése:

Mi baja lehet a tv-nek?

Figyelt kérdés

Ki-be kapcsolás után folyamatosan kiesik a programozás és újra be kell állítani az összes csatornát.

Nem mindig csinálja, van hogy egy hétig jó, de van amikor minden kikapcsolás után újra be kell lőni az összes adót.



#tévé #csatorna #programkiesés
2013. febr. 5. 15:28
 1/6 Zsolt75 ***** válasza:

Valószínű a digitális Tuner dögledezik benne...


Mi a terved vele? Megjavítod?

2013. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dobd ki! Vagy bmx lánctányért szerelj bele. Az megoldja. nekem segített.
2013. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, hogy érdemes e megcsináltatni... Gondoltam, hátha mondtok valami okosat. Majd fizukor kihívom a szerelőt,hogy érdemes e bütykölni. Amúgy nagyon szeretem, kidobni nem akarnám...
2013. febr. 5. 21:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Digitális tuner szerintem ebbe nincs :) német grundig tv hetvenakárhány centis
2013. febr. 5. 21:09
 5/6 Zsolt75 ***** válasza:
Attól még lehet benne digitális tuner. Ami már el tudja tárolni a csatornákat az mind digitális elven működik. Ne úgy értsd, hogy a digitális tévéadások, mert lehet a tuner része analóg viszont mellette van egy memória ami tárolja a sáv információkat.
2013. febr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem! (illetve nem,de mindegy :) szerinted az javítható? Jön holnap megnézni a szerelő, de nem esne jól, ha átverne... Köszi, Timi
2013. febr. 7. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!