Baj a fejhallhatónak, ha naponta nagyon sokat,4-5 órát használom szünet nélkül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj.A zsinórra figyelj,hogy ne törjön meg.
2013. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2013. febr. 3. 14:19
 3/6 anonim válasza:
Egyszer azt olvastam valahol, hogy maximum másfél órát szabadna fejhallgatóval egyhuzamban zenét hallgatni még normál hangerő mellett is.
2013. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én évekig hallgattam napi 6-8 órán át zenét, fejhallgatóval. a fejhallgatómnak nem lett semmi baja, hét éven keresztül bírta a drága, és még ezek után is szólt, ráadásul tökéletesen, csak egyszerűen már szétesett. a hallójáratoknak viszont aligha tesz jót!
2013. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
-Nem hiszem,hogy baj lenne.Én naponta akár hét órán át zenét hallgatok a fejhallgatóval,van,hogy este is. :)
2013. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szmitio válasza:
már miért lenne baj? én általánosba járok, suli időbe 11-12 órát hétvégén meg 17-18 órát gépezek és ugye fejhalgatóval és semmi baja nincs 15 éves fiú vagyok
2016. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!