Wii MW3-hoz (Call of Duty Modern WArfare 3) kell-e a pisztoly a lakú tokk vagy csak elég a nunchuk?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nunchuk mindenféleképpen kell a zapper(és társai) csak opciók, egy jó tanács ha akarsz hozzá pisztolyt venni: olyat vegyél amiben van foglalat a nunchuk-hoz is
2013. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

vagyis nem kell olyan tok de érdemes

arra a tokra gondolsz a mi a borítólya elelyén is rajta van ?

2013. febr. 3. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

játszottál már a játékkal wii-n?

ha igen modasz róla 1 véleményt(milyen az irányítás ,célzás , multy )

2013. febr. 4. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
eleinte fura volt pc után de kb 1 óra játék alatt sikerült megszoknom, nem használok hozzá zappert próbáltam fura volt(de megszoknám egy óra alatt vagy ha eleve azzal indultam volna), nagyon gyorsan betöltődik a játék, a multija is nagyon tetszik az ugrást még most sem tudtam megszokni; összeségében nagyon elégedett vagyok hogy megvettem az mw1, mw3, waw-t
2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor meg éri megvenni

nemtudsz 1 olyan helyet ahol olcsó?

2013. febr. 6. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:
hát talán az 576kByte ban a legolcsóbb használtan de nem nagyon biztonságos onnan venni, ott vettem a cod waw-ot teljesen karcos volt, de be volt csomagolva hogy meg se lehessen nézni, működik de néha lefagy
2013. febr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké de szerintem nem használtan veszem meg úgy biztosabb

köszi a válaszokat

ha kell valami még írok

2013. febr. 7. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!