Digitális tükörreflexes fényképezőgépet vásárolnák, Milyet? 20/F

Figyelt kérdés

Maximum 200ezret szánok rá.

Milyen márkáju és legföbbképp, milyen típusu legyen?

Csupán hobbi céljából kellene.Nagyon szeretem a természetet, teljes egészében és minden egyes apróságát.

Egy olyan gépet szeretnék, melyet nem kellene lecseréljek pár év múlva, mert akkor is megfelelne, annak ellenére, hogy én fejlődnék.


2013. jan. 27. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem mutatok képet, miért mutatnék? Személyi igazolványt, bérletet nem kérsz?


Egy kenko 2x telekonverter 40k-50k körül van, ebay-en ki lehet fogni 20e körül.


Továbbiakban ignorálom a hozzám intézett sületlenségeidet, bridge-fétises.

2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem mutatok képet, miért mutatnék? Személyi igazolványt, bérletet nem kérsz? "


Nem arra gondoltam, ha olyan nagy fotós vagy akkor villantol valamit, mert aki A-t mond az mondjon Bt is. Úgy látszik tévedtem. A stílusodat inkább nem minősítem.


Én a kérdezőnek továbbra is azt javaslom, hogy egy jobb bridge-zsel kezdjen és ha már tudja mit akar leginkább fotózni akkor esetleg tükörreflexesen arra az irányra mozduljon el.


Egyébként tükrös gépem van, de szerintem nem tartozik ide.

2013. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*"Nem, arra gondoltam..."
2013. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igazán örülök ennek az ellenkező véleménynyílvánításnak, mert sokat tanultam általa.

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 10. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!