Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS2 miért nem indul el a játék?

PS2 miért nem indul el a játék?

Figyelt kérdés
PS2-t kaptam havertól mert mondta hogy valamiért neki nem megy már és oda adta mondtam hátha valahogy sikerül megjavitani eddig mindig azt irta ki mikor beraktam a CD-t hogy "unable to read disc" chipes ps2ről van szó de valamiért ps1 égetett cd-t nem ismerte fel azt irta ki hogy rakjak be PS2 CD-t szereztem egyet berakom és mikor meg kell nyomi a X-et hogy inditsa el akkor 1-2mp fekete a kijelző olyasmi mint valami villanás aztán megint ugyan ott vagyok mi lehet a gond?

2013. jan. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint piros árnyalatú képernyő, hogy please insert playstation or playstation 2 disc? Valami ilyesmi asszem. A ps1 játékokat, CD-n nekem sem olvasta be. Ha csak egy PS2 játékkal próbáltad, akkor az még lehet a lemez hibája is. Áldozz rá 2 DVD (nekem a -R vált be, a +-os gyakran nehezebben indult, de mások szerint nincs összefüggés), tölts le 2 játékot, írd ki, és ha azok sem működnek, akkor gyanúsan fejhiba. Persze megpróbálhatod tisztítani a fejet, de ha azután sem megy, akkor elég egyértelmű.
2013. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve kipróbálhatod audio CD-vel is. Akkor nem kell DVD-t pazarolnod.
2013. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fejet már tisztva volt, én most utoljára eredeti ps2 cd-vel próbáltam játszani és az se ment szerintem ha eredeti nem indul el akkor a égettet se fog épp ezért tettem fel a kérdés hogy mi lehet a gond mivel szervizbe nem szeretném vinni ...
2013. jan. 23. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

de ha nagyon karcos a lemez akkor biztos nem fog elindulni akár eredeti akár nem.

Próbáld ki máik lemezzel.

2013. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ma kiszedtem belőle a chipet összeraktam első játék amit beraktam totál gyorsan elindult örültem is neki játszotam 3 percet mondom megnézem hogy újból el-e fogja inditani de már nem sikerült azt csinálja hogy berakom a CD-t ugye benne vagyok ott ahol lehet a memori kártyát meg cd-t elinditani és ott rá megyek a cd-re megnyomom X-et és akkor olyan mintha elinditaná de mégse megint behozza azt a ablakot mi lehet a gond?
2013. jan. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!