MR.BaDaSs kérdése:

Miért nem indul xbox-on néhány játék?

Figyelt kérdés

a legújabb flash van rajta és nem indul néhány játék pl:cod black ops, cod mw2 és a lord of the rings war in the north

azt mondák valami chippeltetés kell hozzá?



2012. júl. 3. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert egy flashelt fos.
2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj te miért vagy ennyire genyó f*sz redvás g*ci azokkal akiknek flashelt az xboxuk.Tudod nem mindenkinek telik eredeti játékokra, és az ilyen g*cis beszólásaidat tartsd meg magadnak.
2012. júl. 3. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Mert utálom az ilyen tolvaj cigány patkányokat.

Nincs olyan ember ezen az oldalon a boxosok között, akinek ne telne játékokra. Xboxra, kinectre, led tévére, 50 megás netre telik. Játékra nem?

Egyszerűen csak szaros olcsójánosok vagytok mind, akiknek kényelmesebb lopni.

Még a nyálat is sajnálnám, hogy leköpjem a fajtátokat.

2012. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos nem tudom hogy ti ott Izraelben (igen arra céloztam hogy zsidó vagy) milyen az anyagi helyzeted de tudod itt legfeljebb xbox-ra telik és hogy tudd nem full 3D-s tévén játszok hanem egy 40 éves tévén. És ne haragudj nem vagyok olyan kő gazdag hogy eredeti játékokon játsszak. Szóval csak sajnálni és szánni tudlak amiatt hogy azzal töltöd az idődet hogy mindenkit kifikázól nem pedig segítesz. SZÉGYEN!!!!
2012. júl. 3. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Akkor add el a f*szba a boxot, ha nincs rá pénzed, ennyire egyszerű.

Pénzed is lesz, játékindítással sem kell b*szakodni...

2012. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 15 vagyok, tehát nincs havi sok 10000Ft fizetésem fölösbe játékokra. Amit tudok úgyis megveszem eredetibe (évi 1-2 játékot, de én egyet értek azzal aki torrentel. Csak nekem a net is lassú hozzá.Én is teljes szívemből sajnálom hogy nem vagyok gazdag (elhiheted), de ez van.
2012. okt. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínű ha RGH-t tetetsz rá nem lesz ilyen problémád mindent vinni fog és még külső vinyóról is tudsz játékokat futtatni sőt lemez sem kell.

[link]

2012. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem kell kőgazdagnak lenni ahhoz hogy eredeti játékokkal játsz.. tudod mennyitől lehet már eredeti játékokat venni? 1000 Ft-tól.. sőt vettem már 800 Ft-ért is. használtan kell venni, és nem a legújabbakat, ennyi. mellesleg használtan az új címeket is olcsóbban kapod meg. sokkal olcsóbban. (boxon csak eredeti játékaim vannak, 14-5 db.. egyébként gépen én is torrentezek, és szerintem akik itt pattognak a flash miatt, le merném fogadni h nekik se jogtiszta windows dolgozik a gépükön.. ennyi erővel akkor adják el a gépüket mert nincs pénzük az ALAP! szoftverre sem :) )


1 éve van boxom, és eddig 1db játékot játszottam ki 100%-ra + kb 4-et ami még nem 100%-os de a karriert végigvittem már benne (de attól még van benne mit csinálni..) szóval ez is hülyeség havonta új játékokat kell venni.

2012. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!