Hogy kérjem a boltban? Tv csatlakozó vs. Egyszeri nő

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új helyre költöztünk és az egyik tv-t nem tudjuk beüzemelni, ugyanis a kábeleket nem tudjuk összedugni. Ezért el kell slattyognom az elektronikai boltba, ahol két csatlakozót + valamennyi kábelt kell vennem.

A haditerv ismertetése után, felvázolom a problémát:

adott egy csatlakozó, amire ez van írva: PCT-TRS-6-NT. Akkor ilyet kell kérnem: [link] ?

A másik csatlakozónak, ami a téve megy, annak nincs neve. Őt hogy kérjem ki? És a kábelt?

Ha szépen nézek összerakják nekem őket a boltban?

Köszönök mindent!



2013. jan. 18. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fényképezd le mibe kell beledugni,rajzold,bbármi.Kézzel-lábbal,de el tudod magyarázni.És hacsak ne undok nő az eladó,összerakják.


egy másik egyszeri nő:)

2013. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Egy undok férfi az eladó, anyukámat tegnap hajtotta el, ő is ezt szerette volna. :(

köszi a választ!

2013. jan. 18. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha van villanyszerelő ismerősöd, azt hívd el, megnézi és seperc alatt már kész is!

Ha nincs szerelőd, akkor kérj nevet címet akár az új, akár a régi ismerősöktől, vagy tv-szerelők is meg tudják csinálni, esetleg ha van olyan ismerősöd, aki a vonalas telefont szokta szerelni.

Ezek mind-mind olyan szakmák, ahol álmukban is tudják, mit kell oda venni-tenni.

2013. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Undok férfi az eladó! ???

Miért édesanyádat küldted?

Te fiatalabb vagy, ha szépen nézel rá, előfordulhat, hogy neked megteszi.

2013. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Azért őt küldtem, mert én nem voltam a városban.


ismerős egyelőre nincs ezért próbáljuk saját magunk megoldani.

2013. jan. 18. 10:40
 6/11 Gugu Gabor ***** válasza:

Az a baj hogy nem tudom hirtelen milyen a másik csatlakozó ami a TV be megy (sima koax csati?)

Valami ilyesmi? (persze neked nem a fordító kell)

[link]

ezt álltalában simán koax dugónak hívják vagy tv antenna csatlakozó szerintem ezek alapján nem fognak elhajtani (mondjuk javaslom hogy ha tudja a telefonod fotózd le mind a 2 csatitt és így menj el boltba

2013. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

igen, ő az! köszi a választ!


És össze is tudják nekem rakni a boltban?

2013. jan. 18. 10:52
 8/11 menta34 ***** válasza:

Valszeg ez fog kelleni:

1.) egy koax F toldó - ebbe lehet betekerni a meglévőt

2.) egy koax F csatlakozó - ez olyan mint ami a meglévő, ez megy a kábel toldás egyik végére

3.) egy darab koax kábel, olyan hosszú ami kell

4.) egy darab koax apa dugó, ez megy a toldó kábel másik végére, illetve a tv-be

2013. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha akarják, akkor igen, meg tudják csinálni. Hasonlót már korábban nekem is megcsináltak az üzletben!
2013. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gugu Gabor ***** válasza:

nem tudom merre laksz és milyen bolt van a közelben de van ahol össze tudják rakni, sőt van ilyen előre szerelve is különböző hosszúságban. (pld media markt-ban mintha már láttam volna, igaz nem a legolcsóbb)

Ha budapesti vagy akkor ajánlom azt a boltot amit linkeltem általában segítőkészek szoktak lenni az eladók.

2013. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!