Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen az új Retina kijelzős...

Milyen az új Retina kijelzős ipad a 3. generációshoz képest melegedés és gyorsaság szempontjából?

Figyelt kérdés
A 3. generációsra ami 2012. márciusban jött ki mindenki kivolt, hogy nagyon melegszik. Szerintem is zavaró lehet mert a 2 egyáltalán nem melegedett szinte. Persze oké, hogy erősebbek de akkor is. Szóval szeretnék egyet az újabból mer öcsém lecsapott a kettőmre. Akinek van írjon mik a tapasztalatai.

2013. jan. 16. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
AZ IPAD 3 ÉS 4 (RETINA) KOZÖTT CSAK A KIJELZŐ A KÜLÖNBSÉG.
2013. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a csatlakozó is, de ugyanúgy melegszik? mint a 3?
2013. jan. 16. 18:27
 3/6 Multigod97 ***** válasza:

az elsőnek: facepalm. pont a kijelzőjükben semmi különbség.

a kérdezőnek: az iPad 4 kevésbé melegszik, de az is jobban, mint a kettes. És gyorsabb. Sokkal. Tapasztalatból :D

2013. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nem szokott melegedni a iPad4-em, és van h akár 1-2 órán keresztül folyamatosan aktívan használom, am tényleg nagyon gyors, kb. annyira mint az iPhone 5-m, szóval csak ajánlani tudom :)
2013. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
király, kössz!
2013. jan. 18. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is minimálisan melegszik az iPad 4, de legalább ugyan annyira melegszik az iPhone 5 és az iPad 2 is. Nem kell vele foglalkozni.
2013. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!