Megvegyem a Skyrim-et?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszik ez a játék, de nem nagyon tudok angolul. Persze az alapdolgok mennek, sok angol játékkal játszottam már. Az lenne a kérdés, hogy bezavar-e a játékban a hiányos nyelvtudás.

2013. jan. 16. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát alap angollal azért lehet érteni.

Én tudok angolul de sokszor elnyomtam a szöveget.

2013. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se nagyon igazodtam ki a történetén, meg a szöveg nagy részét elnyomtam, de így is nagyon tetszett a játék, szerintem vedd meg nyugodtan! :)

Ha meg annyira érdekel, hogy éppen mi történik, akkor Google-n keress valami Skyrim-mal direkt foglalkozó hobbioldalt/végigjátszást, ott úgyis le fogják írni. :)

2013. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :D
2013. jan. 17. 06:15
 4/5 anonim válasza:
Én még nyolcadikos vagyok, de már a nagy gémwkén végigmentem gears of war trilogia és judment, batmen minden része, helo eddigi részei, és grafikában a legjobb játék a skyrim, és nagyon lehet élvezni :) pedig 8.ban nem a legnagyobb a tudáom angolbol :D
2013. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rafikesz válasza:
néha zavaró lehetne a hiányos nyelvtudás, de szerintem a game annyira rávezet, hogy szöveg nélkül is simán megérted, a térképen jelöl mindent stb, és azért olyanokat gondolom értesz h kill, protect stb
2013. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!