Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Play station 3-at szeretnék...

Play station 3-at szeretnék venni?

Figyelt kérdés
nem értek hozzá de olvasgattam és azt írták sok helyen, hogy 3.55ös a jó verzió mert akkor lehet flash-elni de mivel régi ezért nemhiszem hogy a boltokban még kapható. vagy akármien ps3-at veszek és felrakom rá a 3.55 verziót akkor azzal is működni fog? ha igen menne rajta minden játék nem csak azok amik a 3.55ös verzió előtt jelentek meg?? és hogy kell felrakni rá a 3.55ös verziót ha úgy kell? Előre is köszi! Negatív kommenteket nem kérek.. nem fogok megvenni 2-3 játékot 10-10 ezerért ps3ra is spórolok már egy ideje:)

2013. jan. 16. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked nem konzol kell hanem PC azzal nincs macera!

Ez amolyan "luxus cikk" ha nincs pénzed nem lesz, olyan mint egy autó, nem fogsz AUDIt venni ha havi 80k-t keresel nem?

Egyik ismerősöm, tisztességesen gyűjtögetett, vett Xbox 360-at, van rá neki 5-6 játék, már vagy 3 éve megvan neki a box, szépen apránként összegyűltek neki a játékok és jól elszórakozik azzal a pár játékkal.A titok, hogy nem kell minden szart megvenni 3-4 órás játékidővel, én sem adnék még 6000Ft-ot sem ilyen rövid szemét játékokért.


Nos, hogy segítsek és ne csak az "okostojás legyek" jobban jársz ha veszel vaterán vagy valahol !új! RGH-s slim Xbox 360-at nincs annál tisztább, azon minden játék fut nincs macera, megveszed beüzemeled és már csak a játékok letöltése van hátra!


PS3-al mindig több a macera ha kalózkodni akarsz, és jó ha van hozzá egy jó TV-d is mert állítólag elég ratyi képet küld a komponens kábelen.Ha végképp PS3 akkor esetleg tudom ajánlani a downgrade tevékenységet ha nem bírsz 3.55-ös fw-set szerezni.

2013. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, és még azt szeretném kérdezni, hogyha meg lesz a 3.55ös verzió akkor ugyanúgy lehet majd játszani azokkal a játékokkal is amik a 3.55 verzió után jelentek meg? vagy csak azokkal amik előtte??
2013. jan. 16. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt ne tudom, nem vagyok PS guru, esetleg torrent oldalakon megnézed, ki szokták írni milyen CFW kell hozzá, ha már egyszer flashelted a gépet, utána nem nagy dolog az új CFW-kre frissíteni, csak vigyázz! ha elrontasz valamit, valószínűleg kuka a gép.
2013. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat!:)
2013. jan. 17. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Downgradelni kell ha magasabb FW van rajta.(ha csak nincs E3 flashelőd akkor nem tudod otthon megcsinálni.

A Rogero 4.20 Cfw az újabbakat is viszi(ehhez is 3.55 vagy alatti fw kell.)

2013. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!