Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy orvosolható ez probléma...

Hogy orvosolható ez probléma LCD Tv és UPC-s média box kombinálásánál?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung típusú LCD Tv-m, és nemrégen rendeltem hozzá a UPC-től egy HD-s media box-ot. A probléma a következő - ami a kihívott, elvileg szakembert is fejvakarásra késztette -:Minden kábel ami kell a kapcsolathoz rendben a helyén, a box felinstallálva, minden szép és jó, de amint a következő bekapcsolásnál a Tv betölt, a box lefagy, és csak kb. 10 perc múlva tér magához. Jobban mondva a box az működik, csak a távirányítóval nem tudom irányítani. Amint a Tv-t kikapcsolom, azonnal ismét minden működik.

Próbáltam a boxot minél távolabb tenni a Tv-től de úgy is ez volt, messzebb pedig már egyrészt nem is értek volna a kábelek, meg hát hülyén is nézett ki...

Esetleg valaki találkozott már ilyennel?



2013. jan. 15. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Galvanikus leválasztással kellene próbálkozni, gyanítom földhurok jön létre a tv hibájából.

A távolság lényegtelen.

Tévéd típusa?

2013. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A tv Samsung LE37C530F1W ha nagyon pontos akarok lenni :)

Ezt a hibaelhárítást én is el tudom végezni?

2013. jan. 16. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!