Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Winamp probléma! Hogy tudom...

Winamp probléma! Hogy tudom visszacsinálni a Médiatár előző nézetét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom, hogyan tüntettem el a Médiatáram azon nézetét, ahol külön kis füleken (majdnemhogy ablakokban) jelent meg az előadó, külön az album és külön a cím. (Szóval részekre volt osztva, az a lényeg. És ahogy írtam be a betűket, úgy szűkítette szépen. Jól ki lehetett igazodni, pl. egy albumot sokkal egyszerűbben ki lehetett választani, mint most:

mert most az van, hogy van egy táblázat (kétségkívül mindenféle szempont van a fejlécben), amiből látom most is az előadó, album, cím oszlopokat (a többit csak azért nem, mert nem fér ki).

És így nekem rosszabb.

Hogyan tudom visszaállítani az előbbi állapotot?


Légyszi', aki tud, segítsen nekem! :) Bocsi, hogy ilyen bő lére eresztettem a dolgot, de remélem így világos, hogy mi a bajom.

Remélem, tudtok segíteni!



#Winamp #nézet #médiatár #media library
2012. dec. 5. 19:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!