Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A nagy kérdés MIÉRT jobb az...

A nagy kérdés MIÉRT jobb az IMAC mint a Pc?

Figyelt kérdés

miért éri meg az embereknek Imacet venni ?


a nagy hype?

vagye estleg mert tényelg erösebb jobb gyorsabb vagy van olyan program amit ne lehetne PC Windows ra leszedni?


bevalom nekem is nagyon tetszik az egész apple stilus de 400 ezer forint egy olyan gép amit 160 ért NYÁRON raktam össze (most kb 120 lenne) és ugyan olyan erös....



2013. jan. 11. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az iPhone tényleg veri a droidot, pedig sokat reméltem a 4.0-tól.


A Mac viszont túl van lihegve. A PC is ugyanolyan könnyedén és biztonsággal használható, bár ez tényleg feltételez minimális IQ-t és hozzáértést. De a Mac sem hülyebiztos, sok időm ment már el a céges almás gépek rendbetételével, miután a felhasználók megfektették.


Persze kigyilkolják a PC-ket is, de azokat a Win szerverről távfelügyelettel simán helyre lehet rántani, Mac-et viszont egyenlőre elég nehéz irodai hálózatba integrálni.


Na, ezért a felhasználói élményért felesleges ennyit fizetni.


(Aki pedig bőr borítás laptopot vesz, az szerintem nem százas.)


De ez a menő, és van, ahol ez tényleg fontos.

2013. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%

Te sem vagy százas, hogy így láttatlanban ítélkezel.


De ő legalább nem alkalmazotti rabszolga. Az elmúlt 10 évben csak a hobbijának élt. Most így közel az 50-hez megint dolgozni akar, mert új céljai vannak.

2013. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

kérlek ne veszekedjetek :) KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT


2-3 éven belül lehet énis veszek egy macbook pro-t :) addig windows os leszek ,

nagyon szeretem könnyü és ez melett nöttem fel de kell a változás,

mégha 2-3 év mulvai s:D addig ez tökéletes addig gyüjtök rá


más se zsebböl veszi meg :)

nagyon jó mind a kettö rendszer csak még szerintem a mac az az új kategoria mert nehéz javitani stb stb. a windows megmár a régebbi generáció részeis:)

2013. jan. 13. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!