Ha összecsatlakoztattam a hifit a mobilommal akkor mire kell átkaplcsolnom a hifit, hogy szóljon a telefonról elindított zene?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Amilyen bemenő csatornára rákötötted. Rá van írva a hifin vagy music centeren. Általában AUX-ra kell kapcsolni.
2013. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Auxra is rátettem de meg sem szólalt. :( A kábel pedig jò :(
2013. jan. 4. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, de a mobilról HOVA megy a kábel? Mibe dugod bele, mi van oda ráírva?
2013. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"phones" Csak ez az egy dugó van :) :) A fülhallgatót is oda kell
2013. jan. 4. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó akkor az úgy nem fog menni. Arra csak fej/fülhallgatót esetleg kis hangszórót köthetsz rá, viszont csak egyirányú, mobilt ezzel hiába kötöd össze.

Annyit még segíthetnél, hogy leírod a hifi pontos típusát, utánanézek, hátha van rajta bemeneti csatlakozó is.

2013. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van AUX opció, kell lennie tartalék bemenetnek is. A kérdés, Ahogy eddig is írta az előző válaszoló, a phones az egy kimenet, ott hang nem jut be. De lehet, hogy szükséges lesz egy Jack-RCA kábelre, mert általában az aux az két darab RCA csatlakozó. A hifid hátoldalán keresd az AUX csatlakozót.
2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nem tudom megnézni mert épp telóról vagyok. Ha hazamentem megnézem. Ha nem találom akkor írom a típust :) Addig is köszönöm a segítségeket
2013. jan. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!