Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy Fuji S5800-as fényképe...

Van egy Fuji S5800-as fényképezőm érdemes lecserélni egy S2980-ra mely kb 35. 000ft-ba kerül?

Figyelt kérdés

Az S5800-as nem egy mai darab kicsit leharcolt is, de tökéletesen működik és csak akkor látom értelmét a cserének, ha sokkal nagyobb teljesítményt biztosítana a S2980-as. A kérdés már csak az, hogy így van-e?

Persze adatokból egyértelmű, hogy igen, de ez a valóságot is türközi vajon?



2012. dec. 30. 12:27
 1/1 anonim válasza:
Én az s5700-asomat cseréltem le. Az sem egy mai darab, de egyedül annyi baja van, hogy a vakut kézzel kell kitámasztanom. Egyébként teljesen jó még. Én legfőképp a felbontás és a 18x-os zoom miatt cseréltem le. Néha az a 7 megapixel már kicsinek bizonyult.
2013. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!