Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fuji Av100 fényképezőm időnkén...

Baking kérdése:

Fuji Av100 fényképezőm időnként azt csinálja, hogy exponálás helyett hosszabb-rövidebb időre a fényképnéző menüt hozza elő. Mit baja lehet, érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Van, hogy egyáltalán nem lehet vele fényképezni. De előfordul, hogy egy idő után megjavul. Már nem garanciás. (volt már garidőben szervízben emiatt. De csak kb 1 hónapig bírta a garancia meg lejárt) Tudom, hogy egy alapgép, de nekem megfelelne.
2011. aug. 10. 14:26
 1/1 anonim válasza:
Szerintem szoftverhiba, sajnos előfordul az ilyesmi. Ha nem hozná elő a menüt, és csak nem tudna exponálni akkor azt mondanám, hogy alkatrészhiba, rossz a fókusza, de ezesetben szerintem nem. Érdemes elvinni szervízeltetni, nemhiszem, hogy komoly hibáról van szó.
2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!