Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi az előnye a Tablet PC-nek?

Mi az előnye a Tablet PC-nek?

Figyelt kérdés
Tablet pc-t szeretnék venni kb 40k-ért szeintetek előnyös lenne nekem? Informatikai szakon vagyok most vagyok 9-edikes és egy csomó házit szoktunk kapni amit számítógépen kell megoldani(pl: fordítás, word, excel stb) szerintetek megérné nekem megvenni?
2012. dec. 28. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég kényelmetlen lenne tableten ilyen dolgokat csinálni.. inkább notebook...
2012. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:

"Informatikai szakon vagyok most vagyok 9-edikes"


Akkor már illene tudnod, hogy mi a különbség egy tablet és tablet PC között.


Tabletet kapsz 40-ért, bár nem ajánlom ezt az árkategóriát.

Tablet PC-t nem kapsz 250 alatt, de inkább 400 körül érdemes nézelődni.


Amire szeretnéd használni, arra neked a tablet nem alkalmas, főleg ha a programozás is be fog jönni.

2012. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha csak erre szeretnéd használni,akkor mindenképp netbookot vegyél,szerintem ez sokkal praktikusabb.Az akksija is sokat kibír töltés nélkül.Netezésre,worldre,excelre tökéletesen alkalmas.És az ára se olyan eget rengető.Tapasztalatból mondom.
2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tabon word, excel (magyarul sokat gépelős munka) csak akkor, ha mazochista perverz állat vagy :) Ezekhez bármilyen múzeumszökevény pc/laptop is nagyságrenddel alkalmasabb.
2012. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!