Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet tudtok javasolni?

Milyen tabletet tudtok javasolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan tabletet akarok venni amely elbír kb. 4 nagyobb játékot pl. counter strike formula1 fifa battlefield need for speed stb.

A határ kb. 20.000-45.000 lenne

Nekem eddig a concorde tab one tetszik és a mid a 11-es tablet



2012. dec. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
concord tab one lassu nem birja el a nagyobb játékokat,én inkább concord play javasolnám az elbirná azeket a játékokat ,concord tab one egy magos procival van szerelve ,a concorde play 2 magos proceszoral.
2012. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen köszönöm ezt is néztem és mit gondolsz a mid a 11-esről illetve te tudsz vmi konkrétat ajánlani?

És még a Funscrean funtab luna 7040 az milyen??

Jah és ezeket hány gb-ig lehet bővíteni?

2012. dec. 28. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

mid 11 nem ismerem én concorde play kaptam az jó és erös,illetve [link] ez is jo gép


[link] illetve ez is jó gép


[link] ez van nekem.

2012. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mivel szoktál rajta játszani?Nekem eddig a concorde tab play tettszik sztem az lesz milyen tapasztalataid vannak róla pls írd le
2012. dec. 29. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
majong,volvo transporter,az én vonatom cimu játék,illetve olvasok rajta könyveket,illetve youtobozok,rajta ,tapasztalatom meg csak pozitiv .
2012. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm akk énis ilyet veszek.
2012. dec. 30. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!