Milyen tabletet ajanlotok nekem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szuletes napomra tabletet szeretnek kerni.Tudnatok ajanlani valami jo tabletet ami max. 20 ezer ft? Karacsonyra telot kaptam ezert nem szeretnek ennel dragabbat kerni anyaektol.Lehetoleg olyan legyen hogy lehessen rajta jatszani es androidos .Fusson rajta a star stable online (google-on keressetek ra es meglatjatok mire gondolok mert ehhez a jaekhoz le kell tolteni bovetminyeket)

2012. dec. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiér csak szart kapsz. Ne kérj ilyet.
2012. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennyiért nem kapsz valami jót . Max a May audio series 7 tabot . ( Nekemem nem de a haveromnak ilyenje van és meg van vele elégedve. A Tescóba 20000 forintért lehet kapni . Mellesleg őszintén mondom enyiért nincs csak ez a tab , tényleg , keres rá . )
2012. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bocs elirtam enyièrt nincs más tab .
2012. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs elirtam : enyièrt nincs más tab .
2012. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmilyett ennyi pénzért használhato tablet nincs .
2012. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én karácsonyra kaptam tabletet.nagyon jól müködik 20ezer Ft volt de megérte.a márkája: DPS Dream 7
2012. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!