Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony Xperia tabletről mondanát...

Sony Xperia tabletről mondanátok okosságokat?

Figyelt kérdés

Nem kértem, de kaptam. Végül is örülök.

Nem értem miért nincs minden magyar nyelven? Olyan mintha a legalapvetőbb dolgokat (beállítások) rápakolták volna magyarul, aztán gyorsan itt is piacra dobták. Az már nem érdekelte őket, hogy az alkalmazások használatával már meggyűlik az angolul nem értők baja. Nem igaz, hogy nem lehetett magyarra lefordítani 2012-ben!

Ott van a Zinio-> magyar újságok nem elérhetőek. Miért nem?

Azt, hogy vendég mód, miért nem lehet magyarul kiírni? Ugyanígy az apps&widgets-et? Angolul nem tanultam, csak ami rám ragadt, azzal evickélek.

Ha alkalmazást keresek, akkor meg orrba szájba nyomatják a játékokat. Hát nem vagyok én kisiskolás, nem akarok játékokat!

Valami jegyzettömb félét lehet rá szerezni?

A fotó minősége, amit készít, az egyenesen borzalmas! Ezt sem tudom mire vélni.

Ehhez is lehet olyan tollat használni, mint az apple termékekhez?

Valami rajzolós alkalmazás elérhető?

Filmek alkalmazás mire jó? Honnét lehet filmeket letölteni bele?

Itt inden hasznos dolgot megoszthattok!



2012. dec. 27. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szóval:

vannak benne angol dolgok hisz nem magyar az egész

akalmazásokra meg play árúházban keress, és angolul keresd mivel a készítők nem magyarok nem is magyarosítják (természetesen van magyaris csak keresni kell)

jegyzettömböt így keress: notepad

a fotóról meg annyit, hogy nem fényképezésre találták ki a tabletokat..

pontosan nem ismerem, de lehetséges, hogy van hozzá ceruza, olvass utána fórumokon

filmeket meg a gépre leszedett avi filmeket is csípik az androidok, szóval azt rárakod és élvezed, idővel meg kialakul az ismerete és egyre több minden fog menni

2012. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike!
2012. dec. 28. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!