Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy tablet pc ára, esetembe...

Egy tablet pc ára, esetembe na Sony Xperia tablet S ára csökkenni fog szerintetek fél év alatt?

Figyelt kérdés

Egy tablet pc ára, esetembe na Sony Xperia tablet S ára csökkenni fog szerintetek fél év alatt? Úgy tudom a híradástechnikának az árai gyorsan csökkennek. Példéául a az Apple Ipad ára hatalmasat csökkent rövid idő alatt.

Várom a válaszokat! :)



2012. dec. 13. 07:39
 1/7 Citation ***** válasza:
Biztosan, bár az Apple hasonlatod nem oké. Ott szignifikáns árváltozás csak generációváltáskor van. Akkor is csekély.
2012. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fog csökkenni, de nem jelentősen. Az Apple cuccok a légértéktartóbbak szóval minimális az esélye, hogy hatalmasat csökkenjen.
2012. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most üzletben a Sony tablet 140.000Ft. Teszem azt április-ban egy 20-30at csökkenhet? Szerintem az még viszonylag elképzeléhető lenne. :)
2012. dec. 13. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább akkor csökkennek az árak, ha valami "új verzió" jelenik meg. Lásd pl ha új ájfont dobnak piacra, az előzőnek le megy az ára, mert "elavult." ugyanez tablettel is, sőt szerintem ha X gyártónak van egy táblája, és Y gyártó kirak egy korszerűbbet (mert vékonyabb, gyorsabb stb.) akkor lenyomhatja X árát.

Hogy mikor is következik ez be, azt csak úgy tudhatod meg, ha beleolvasol a tech hírekbe :D

lehet fura elképzelés, de lehet ócsárolni, elvégre anoním oldal ez

2012. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez igen is egy korrekt válasz volt és logikus amit mondtál. :)
2012. dec. 14. 16:56
 6/7 Nadetényleg ***** válasza:
Egészen biztos lehetsz, hogy fél év alatt legalább 25%-ot csökken az ár. A baj, hogy akkor majd más készüléket akarsz venni, ami annyiba kerül, mint ezek most :-)
2012. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek van valóság alapja, köszönöm a válaszod. :D viszotn ezzel tökéletesen meg leszek elégedve, akkor nem hiszem ,hogy az újabbra fogok pályázni, bár ki tudja. ha addigra lesz annyi pénzem akkor még minden meg eshet. :)
2012. dec. 17. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!