Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 flashaltetés vagy...

Xbox 360 flashaltetés vagy chippeltetés? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

lett egy xboxom de már chippelve van csak régi és ezért egy két játékra azt írja ki hogy a cd nem olvasható. szeretném megkérdezni hogy mit kezdhetnék vele és pesten van-e valami megbízható hely ahol flashaltethetném vagy chipeltethetném.

még egy kérdés: ha letöltök egy játékot utána már csak az imgburnerrel(azt hiszem ez a neve) ki kell írnom ahogy leírják a tutorialok és annyi? vagy kell valamit futtatni előtte utána (xboxon/pc-n).


2012. dec. 25. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég nagy zagyvaság. A klasszikus xboxról van szó vagy már xbox 360ról csak mert azokból is van régebbi fajta amit régebben adtak ki de ha 360 azt flashelni lehet és szerintem azért irja ki hogy nem olvasható a cd mert biztos hogy már újabb flash kell rá. A játék letöltése elég egyszerű letöltöd kiírod és játsszol vele, de jobban jársz ha alcohol 120%-al írod ki az jobb.
2012. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai játékokat nem irod ki csak spéci iróval. Rgh-zni kell.
2012. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
xbox 360 slim-em van és úgy olvastam hogy arra nem jó a falsh. több helyen olvastam ezt a RHG-t az mit takar pontosan mivel jobb mint a sima flashaltetés? és akkor azt mondod hogy mezei íróval nem tudom ki írni és játszani a játékokat?
2012. dec. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!