Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Clatronic DVD 636 HC-t tudom...

Clatronic DVD 636 HC-t tudom csatlakoztatni pc-re, hogy 5.1-en szóljon?

Figyelt kérdés

Van egy Clatronic DVD 636 HC berendezésem. 5.1-es hangkártya van, az is működik jól. Na most az itt a kérdésem. Tudom-e átkötni valahogyan a számítógépre, hogy onnan szóljon az 5.1, és nem a dvd lejátszóról.


Írok pár dolgot, ami a dvd hátulján van:


Dvd hátulján van két csatlakozó, és azt írja, hogy Aux in. Onnan két kábel összefonódva megy be a hangkártyámnál a zöld csatlakozóba. Innen sztereóban működik. De hogyan a többi?

Van mellette két csatlakozó, ahol azt írja, hogy Line out és az egyik sárga és azt írja mellette, hogy L. A másik narancssárga, és azt írja mellette, hogy R. Csak nincs hozzá kábelem.

Valamint van még egy Digital out, valami Coaxialt ír mellette.

Van 3 valami video component, és egy video out csatlakozó.

Leírtak alapján tudtok valamit mondani? Talán a Line outot kell összekötni a hangkártyával, és úgy jó lesz?


Itt az egész leírása a dvd-nek:


[link]


2012. dec. 23. 08:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!