Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » E-ink kijelzős e-book olvasók...

Minimókuus kérdése:

E-ink kijelzős e-book olvasók minlél olcsóbban? Milyen típust ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem szükséges rá se wifi, se böngésző, csak USB port. :)
2012. dec. 15. 23:37
 1/2 iryanzaya válasza:

Én a napokban körülnéztem az e-book piacon, és a következtetésem az, hogy egyedül a kijelző minősége az amit az olcsóbb kategóriában kell nézni. itt a sima Kindle 4 vagy 5 a jó vétel, esetleg a wayteq 60w. Szerintem 5-10 eFtot nem szabad spórolni, hiszen évekig fogod használni.

Ha gyakran keresel szövegben akkor rábeszélnélek mindenképpen az érintőképernyős készülékekre, mert egyébként kínlódás egy szót beütni. Akkor viszont a B&N Nook One touch illetve a Kindle paperwhite közül tudsz válsztani.

A Kindle Paperwhite technológia, hogy oldalról világítják meg az E-ink felületet, hasznos tud lenni azt 52eFt-ért kapod meg most. A B&N Nook Glow szintén rendelkezik oldalvilágítással, de sokkal inkább elmarad a minősége Paperwhite mögött, ráadásul drágább is.

Egy utolsó gonodolat: mindegy hogy milyen formátumot kezel alapból a rendszer, közismert programokkal ide-oda lehet őket konvertálni, tehát ez ne legyen szempont.

2012. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :). Hát nyomós többségben ifjúsági regényeket olvasnèk, én a Kindl4et nézegettem, bár jelnleg arra sincs pénzem,de majd valami kis munkàt keresek aztán csak összejön :))
2012. dec. 20. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!