Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó ez a szerkezet arra, hogy...

Jó ez a szerkezet arra, hogy megtanuljam az alapokat?

Figyelt kérdés

[link]

Alapokat megtanulni jó, vagy valami komolyabb szerkezet kéne?



2012. dec. 14. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapokat megtanulni bőven elég, egy Virtual dj a gépre, azon mindent meg lehet tanulni amit kell. Mindenki maga módján tanul bele a dologba, én mikor beleszerettem ebbe a dj világba, akkor használtan vettem egy Reloop rmx20-as keverőt, mellé már "csak" két lejátszó kell és tökéletesen meg lehet tanulni mindent ami kell... később ha tényleg érdekel, cifrázhatod, kontrollerekkel és sok egyéb mással.
2012. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem (tehát ez csak az én véleményem), ha van benned elég elhivatottság, és még egy kis pénzed, jobb ha valami olyan cuccot veszel, amivel ha elmennél egy klubba, nem "röhögnének ki". Tewhát egy Numark Mixtrack Pro, Reloop valamelyik interface edition, Vestax, stb. Viszonylag olcsó, kell egy laptop, és lehet zúzni! :) Persze ez csak tanács, van ezer féle járható út. :)
2012. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, időközben én is rájöttem, hogy ez semmire sem elég, csak hogy A-B-be szépen áttudjam játszani a dalokat :D
2012. dec. 15. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!