Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora szerver igénye lehet...

Kukuri kérdése:

Mekkora szerver igénye lehet a honfoglalo.hu-nak?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Hasonló látogatottságú oldalt tervezek mint a honfoglalo.hu.

Jó lenne tudni, hogy mekkora szerver/ek kellenek egy ilyen oldal zavartalan működéséhez.

Napi látogatók: 100-150.000

Folyamatos aktív tagok 1000-1500


Ekkora forgalomhoz már nem elég egy kis szerver részt bérelni. Kérdés hogy mivel kell számolnom?



2012. dec. 13. 09:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Inkább nem gondolkodok rajta mit értesz kukori tulajdonság alatt. De ha ilyeneket kérdezel akkor tul sok születésnapod eddig még valószínűleg nem volt.

Nem értem miért nem lehet egy kérdésre normálisan válaszolni. Ha valaki hülyeséget kérdez azt meg lehet mondani normálisan. De egy ilyen támadásos válasz szintre vall.


Egyébként meg nézzd meg jobban a nevemet mert nem kukori hanem Kukuri.

2012. dec. 16. 17:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, az sokkal értelmesebb..
2012. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én nem irkálnék a helyeben ilyeneket.

Az én nevem legalább kimondható.


De ez az utolsó hozzászólásom amit itt látsz. Nincs nekem időm veled hasonló emberekkel foglalkozni. Még mindig nem értem, hogy miért jó a másikat csak fikázni és nem pedig segíteni az előre lépésében.

2012. dec. 17. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!