Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora szerver igénye lehet...

Kukuri kérdése:

Mekkora szerver igénye lehet a honfoglalo.hu-nak?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Hasonló látogatottságú oldalt tervezek mint a honfoglalo.hu.

Jó lenne tudni, hogy mekkora szerver/ek kellenek egy ilyen oldal zavartalan működéséhez.

Napi látogatók: 100-150.000

Folyamatos aktív tagok 1000-1500


Ekkora forgalomhoz már nem elég egy kis szerver részt bérelni. Kérdés hogy mivel kell számolnom?



2012. dec. 13. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy akarsz egy akkora oldalt összehozni, üzemeltetni, ha itt kérdezel? Ha van rá kess, hogy megcsinálod, akkor legalább vegyél fel egy embert, aki ért hozzá! Nem szégyen ha nem mindent te csinálsz!
2012. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kedves kukuri!

Ez valami jó kis csajozós szerver lenne? Vagy politikai?

2012. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek. Azt hittem én naiv hogy itt lehet kérdéseket feltenni. Ezek szerint csak dísznek van az oldal.

Ha tele lennék pénzel akkor nem számítana mennyibe kerül.

Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni. Nehéz lett volna azt mondani hogy ehhez legalább 5 brutális teljesítményű szerver kell aminek az értéke darabokként 10 Millió Ft. (Ezt csak példának írtam. Ennyi nem kellhet hozzá.)

Mivel még az elején vagyok a dolgoknak ezért szerettem volna egy olyan összeget tudni amivel megközelítőleg számolhatok. Ameddig tervezek nem értem miért kellene felvennem egy embert hogy nézze mit csinálok.

Az ilyen fajta kommentek egy fajta szintre vallanak. Ha más is ilyen okosakat mondana akkor inkább kíméljen a hozzászólástól.


A másik hozzászólónak válaszolom, hogy sem politikai sem csajozós oldal nem készül. Ezt inkább információ megosztónak mondanám.

2012. dec. 14. 08:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Cipőt a cipőboltból. Az itteni kérdezőknek a szintjét meg lehet nézni és az rólad is elárul valamit, ha nem találtál egyetlen informatikával foglalkozó oldalt sem, ahol ezt megkérdezheted.
2012. dec. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bocsi nem nézegettem meg a kérdezők szintjét.

Tényleg azt hittem ez az oldal használható valamire.


Tévedés ne essék meg is kérdeztem máshol. Úgy gondoltam ha több ember véleményét hallgatom meg akkor közelebb vagyok a megoldáshoz.


Érdekes módon egy másik fórumban tudtak normálisan válaszolni.

2012. dec. 14. 15:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Ott valszeg normálisak a kérdések is.
2012. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bármilyen meglepő ugyanezt a kérdést tettem fel.


Bocsánat hogy nem mindenki olyan Isten mint Te.

2012. dec. 15. 11:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Az úr nevét hibába szádra ne vedd!
2012. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bamboochatheone ***** válasza:
Mert mi lesz? Rámszakad a plafon? Hülyeség.
2012. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te tényleg olyan "kukori" vagy, akár a neved.

2012. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!