Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elég a kinect 4gb vagy vegyem...

Elég a kinect 4gb vagy vegyem meg a 250gigásat?

Figyelt kérdés
Van nagy különbség köztük? Az lenne még a kérdésem hogy lehet vele internetezni normálisan mint egy géppel??? Csak mert van benne wifi.... Hol tudnám a legjobb árban megvenni NEM használtan?? Valamelyik webáruházban vagy inkább bevásárló központokban nézzük meg?? Köszi a választ!!

2012. dec. 8. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

250 GB-ost vegyél. Kinect nem kell.

Internetezni nem lehet vele.

Illetve bizonyos fokig igen de ahhoz meg kell a Live előfizetés ami évente 8 ezer Ft.

2012. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na szia. tehát

4Gb-nek 4gb a memóriája, egy játék pedig 4-8gb.

a 250Gb-nál meg van az a lehetőséged, hogy feltelepíted hdd-re a játékokat,és onnan futtatja majd őket, aminek az előnyei:

halkabb a gép

nem lesz karcos a lemez

kíméled az olvasófet, így nagyon hosszú időtartamra nő az élete

és kevésbé melegszik fel a konzol


ha hosszú távra gondolkodsz, inkább 250Gb-t vegyél. én 4gb-t vettem, de megbátam, utólag kellett bele 250Gb-t vennem, ami külön drágább.


netezni olyan szinten lehet vele, hogy frissítéseket le tudsz tölteni a játékokhoz, de pl internet explorerre csak windows live-val tudsz menni, amire elő kell fizetni, (ezzel tudsz multizni is) de valahol (konzolstudio) azt hiszem 7000Ft körül van egy évre, és még játékot is kapsz ajándékba. amúgy meg korlátlanul tölthetsz le több száz féle demót.


ha a jövőben tervezed a kinect vásárlását, és most is van rá kereted, akkor inkább vedd meg egybe, akkor olcsóbban fogsz kijönni. és a konzolstúdióba ehhez azt hiszem most 2 vagy 3 játékot kapsz ajándékba. és a sima géphez külön is kapsz játékot, meg külön a kinecthez is.


minden szempontból a konzolstudio.hu éri meg a legjobban, minden cuccomat ott vettem, kivéve a guitar herot mert az nem volt, de van hogy 10-15 ezerrel olcsóbb náluk valami mint máshol :)

2012. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak a gyerekeknek akarnánk venni most karácsonyra.
2012. dec. 9. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!