Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek Xbox 360...

Mi a véleményetek Xbox 360 kinect-ről?

Figyelt kérdés

Könnyen használható? Szórakkoztató?

Megéri ezt kérnem karácsonyra?

POZITÍV és NEGATÍV válaszokat is ha kérhetem!

Csak az írjon aki nem fikázik...



2012. dec. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Gagyi.

Szórakoztató, de ha elmúltál 10, akkor max játékonként 10 percig.

Nem tudom most mennyi az ára, 40k-t határozottan nem ér, talán használtan 20k alatt...

Ami jó lenne benne az a hangvezérlés, meg a különböző "better with kinect" funkciók, mert ezek tényleg tudnak minimálisat emelni a játékélményen, de csak ezért szerintem nem éri meg az árát.

Amik meg teljes kinect vezérlésű játékok, azok vagy iszonyú gagyik (lásd kisállatsimogatás, kiwiszeletelés) vagy irányíthatatlan, játszhatatlan (Rise of Nightmares), vagy egész egyszerűen marhaság (különböző sportjátékok), mert aki pl sportolni akar, az takarodjon ki a kisszobából...

2012. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én konkrétan Just Dance 4-et akarok rá venni.

Barátnőimmel egy csapatban vagyunk és modern táncot (balett, jezz, majorette keveréke) táncolunk. Szernitem jókat szórakkoznánk...

2012. dec. 1. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél ha úgy érzed hogy tudod használni biztos jól fogtok szórakozni a barátnőkkel max ha megunod akkor eladod.
2012. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Skyrim-hez is jó a kinnect és egyátalán nem gagyi méltán nyerte el az év játéka díjat és a Golden Joystick gálán is tarolt.
2012. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!