Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digtális fénykéző max 60ezerért?!

Digtális fénykéző max 60ezerért?!

Figyelt kérdés

A Bridge kategória érdekelne, teljes homály fedi a hozzáértésem a fényképezőkhöz.3 fényképezőt néztem ki, amelyek nagyjából ebben az árban vannak:

Nikon L810,

Fujifilm S4500,

Fujifilm S3300HD

Melyik a legjobb ezek közül, illetve várom más gépek ajánlását is, némi magyarázatot fűzzetek hozzá, hogy miért és melyik?



2012. dec. 8. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

60-ra lealkudhatod és jobban is jársz mint ezekkel, jobban kezelhető gép, stabis, könnyebben kezelhető zoom kihajtható lcd... ami nagyon nagyon sokszor jól jön hidd el, ráadásul már lenne egy garnitúra aksid plusz uv szűrő a frontlencse védelmére és egy polár a tájképekhez illetve a tükröződések ellen. Szerintem vedd meg patika állapotban van, írj neki, ha lenne rá pénzem már megvettem volna... :( de megvan még neki tudom.

2012. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt fontold meg még: [link]


Magyarázat helyett inkább azt mondanám, hogy olvass sok tesztet. Néhány dolog, ami fontos:


- az ultrazoomos (20-50×) gépek képalkotása általában eléggé kompromisszumos

- az ultrazoomos gépek sok esetben ceruzaelemesek, ami kerülendő, mert hosszú távon költségesebb és bizonytalanabb használatot jelent

2012. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!