Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xboxhoz plazma vagy lcd tv?...

Xboxhoz plazma vagy lcd tv? Sok szöveg még lent!

Figyelt kérdés

Az áramfelhasználás a plazmatévénél a képtartalomtól függően változik, míg az lcdnél a képtartalomtol függetlenül ugyanúgy világít, a háttér világítás állandóan be van kapcsolva, míg plazmánál A tényleges fénykibocsátás a képtartalom igényének megfelelôen kapcsol ki és be.


Válaszidő:


plazma kijelzôknek

csak egy elektromos impulzusra

van szükségük pixelenként ahhoz,

hogy visszaadják a sportjeleneteket.

(Maga a panel nem rendelkezik

reakcióidôvel.) Ez a gyors reakció

gondoskodik az éles és tiszta sportképekrôl.


míg az lcd-n ott a válaszidő vagyis a gyors jeleneteknél mosódik a kép,


A plazmatv-t mint az ips paneleseknél 170° a betekintési szög.


Fogyasztás:


A Panasonic egy olyan technológiát

fejlesztett ki, amely a plazmacella (pixel) egyszeri meggyújtását több fázis során hajtja végre.

Ez a technológia, szemben a korai plazma TV modellekkel, áram-megtakarítást eredményez


És használat: este,sötét szobában, fogyasztás nem számít igazából. Azért gondoltam plazmát mert nincs válaszidő így nem mosódik a kép, és mert láttam egy 130centis plazmát 80.000 ért :O és azért 130centi 80ért vagy 98centi 100.000 ért ;) és a plazma elvileg még jobb is!



2012. dec. 7. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:
2012. dec. 7. 18:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális plazmának jobb a képe igen.
2012. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most ezt biztos nem fogom elolvasni, de ha nem felejtem el akkor holnap majd átnézem, de általánosságban elmondható, hogy a plazma jobb.
2012. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!