Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan láthatom a fényképezőrő...

Hogyan láthatom a fényképezőről felvett videóimat, dvd lejátszón?

Figyelt kérdés

Fényképezőmről, felmásoltam gépemre a fényképeket, és videó felvételeket, melyet Néróval kiírtam dvd-lemezre.A kiírt lemezről a Számítógépen minden tökéletesen működik,a fényképek, és a videó felvételek is.A Divx-es dvd lejátszón a képek láthatóak,viszont a videó felvételeknek csak hangja van,kép nincs.A videók a gép szerint AVI-ban vannak.Megjegyzem minden más film tökéletesen működik a dvd-lejátszón, a gép nem hibás.

Most akkor mit tegyek, jól jönne egy kis segítség. addig is köszike, a tanácsokért.


2009. aug. 19. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én néróval videó cd-t szoktam csinálni.Nekem úgy működik.
2009. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,szeretném egyben megnézni,de cd-re nem fér rá.
2009. aug. 19. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

kodekhiba

háááháááá öreg szar a dvd lejátszó vagy átvaszta XD háááhááá egy 5 ösért frissítem neked de mivel b.aromvagy ezért 10

2009. aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11:43-as, jó nagy állat vagy
2009. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11.43_as szeretem ha a paraszt virgonc de ha szemtelen azt nem !!
2009. aug. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!