Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok ilyen táblagépet...

Tudnátok ilyen táblagépet ajánlani? (Felpontozlak)

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy teljesítménybeli elvárásaim, internetezésre használnám. Lényeg, hogy viszonylag nagy és jó felbontású legyen a képernyője, és ne haladja meg a 80ezres határt. Köszönöm :)
2012. dec. 4. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma már számos műszaki üzletben, és multiban (T*sco) 20000FT-ért kapható 7 colos táblagép, minium 4GB flash memóval, minimum fél GB RAM-mal, kamerával, akár 1080p-s videolejátszással, 4.0, vagy 4.1 Androiddal.


Karácsony előtt és januári kiárusításkor talán még ennél is olcsóbban kifogható.

2012. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok: a kicsi, 7"-est csak viszonyításként írtam, hogy az csak 20 ropi.


Ehhez mérd, hogy ha nincsenek nagy igényeid, akkor menj a T*scoba, és vedd meg a legolcsóbbat, a számodra fontos méretben.


Egy 10 colos (kb. 25 cm képátló) meg lehet akár 30-ból is, T*scoban! Esetleg műszaki áruházban is...

2012. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:
pont ezeknek a 20-30 ezres szaroknak van ratyi felbontású és ocsmány minőségű kijelzőjük...
2012. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Golan, legalább van most már viszonyítási alapja a kérdezőnek. :) Amúgy meg értelmezd a kérdése első felét, ne csak a 2.-at. ;)


Kérdező, ha felbontásban is jó kell, és nem túl nagy, nem túl kicsi képátmérő, akkor vegyél egy 10"-est,

45000FT-ért, közepesen jó felbontással. A te igényeidnek bőven megfelel, ha helyesen értelmezem kérdésedet, így hát ne költs rá többet, felesleges.


Bár, gondoltam, segítek neked pénzt spórolni. Ha nem kell, vegyél 80-ért, nekem mind1. ;-)

2012. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!