Xbox flash, vagy online?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy xboxot, nézegettem neten, a választék elég nagy. Van egy elég nagy dilemmám, szeretek online játszani, de jelen fizetésemhez nincs elég választék. Egy CoD:Black Ops II, multi-ja nyújt nagyobb játékélményt, vagy az, hogy minden nap játszhatok a legújabb játékokkal? És alapból a nem eredeti megírt játékok, crackeltek, vagy eredetiek, csak futnak JTAG-elt gépen? (úgy értem lehetnek-e a single részben külön bugok?)


A JTAG-elt gépek játékokon kívül képesek más gyári programok/kiegészítők futtatására? (úgy olvastam valahol, íródnak nem gyári OS-re programok)


Alapból nem vagyok híve az ilyen fajta megoldásnak, de őszintén szólva, sajnálok 1 játékért kiadni 5-10-15-20 ezer forintot...


Lehetőleg olyan emberek válaszait várom, akik elég sokat multiznak, de volt már dolguk JTAG-elt géppel is.



2012. dec. 3. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:
*nem gyári programok/kiegészítrők
2012. dec. 3. 22:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél XKEY -t. Az viszi az írott játékokat, és nagy biztonságban lehet online is nyomni (persze ha a játék megjelenése előtt tolod, ban).
2012. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!