Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Légyszíves segítsen valaki...

Légyszíves segítsen valaki skype ügyben?

Figyelt kérdés
A lényeg: webkamerám van, én hallom azt akivel beszélni szeretnék, de ő nem hall engem. Ennyi. Ötlet? Totál lüke vagyok az ilyen technikai kütyükhöz.

2012. nov. 28. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Van beépített mikrofon a kamerában?
2012. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van! Egybe van az egész .
2012. nov. 29. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nézd meg (a skype-eszközök-beállítások-hangbeállítások).A mikrofon ablakban mi van beállítva(a kamera nevének kell ott lennie)

Valamint ott beállíthatsz mindent.

2012. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem mi lehet a gond, csak nem tudom orvosloni. Szóval: egyszer hallgattam egy web konferenciát skypeon.. s közben kikapcsoltam a webkamera mikrofonját, mert nem akartam, hogy behallatszon ahogy zörgicsélek a papírokkal közben. De nem tudom hol kapcsoltam ki!?? Tehát csupán vissza kellene kapcsolnom. Azt írja a beállításoknál, hogy ellenőrizzem, hogy nincs-e elnémítva a mikrofon. DE HOL ELLENŐRIZZEM???? Mert DE ! El van némítva ... Már tudom, csak nem tudom visszacsinálni... :O
2012. nov. 29. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha.Akkor a tálcán(jobb sarok)klikk jobb egérgombbal a hangszóró ikonra. Felugró ablakban a rögzítőeszközökre.

Ebben ott legyen a pipa amelyik meg eggyezik a kamera nevével.

2012. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még talán annyi,ha a fentiek már stimmelnek és még sem jó akkor a skype ablakán hívás indításakor.Nézd meg,hogy középen a mikrofon sziluettje nincs e áthúzva.Ha igen akkor kattints rá és aktiválod a mikrofont.

Itt egy kép(csak itt oldalt van)


[link]

2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, egy igen bagatel probléma volt... Én hüle laikusként, úgy voltam vele, hogy ha a kamera működik, akkor a mikrofonnak is kell. S erre a tesóm mondta, hogy nézzem meg jó helyre van -e dugva.. :) Hát én nem tudtam, hogy 2 vége van a kamerás madzagnak.. Szóval a mikrofon nem a rózsaszínbe, hanem a kék lyukba volt bedugva...
2012. dec. 3. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen,elég félrevezető volt amit fentebb írtál.


"közben kikapcsoltam a webkamera mikrofonját, mert nem akartam, hogy behallatszon ahogy zörgicsélek "


Ezért erre a dologra abszolút nem gondoltam,valamint a legtöbb ilyen kamera usb.-s.

2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!