Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom digitális...

Miért nem tudom digitális üzemmódban behangolni az RTL Klubot, és a TV2-öt? Csak az M1, M2, Duna, Duna World, jön be, a fent emlitett kettö nem.

Figyelt kérdés

A TV-m tipusa:


[link]



2012. nov. 16. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert ezek csak az egyik multiplexen vannak, a másik kettő egy másik multiplexen. Például a 65-ösön és a 38-ason, de ez az adott vételi helytől függő. A TV-d típusa tökmindegy.
2012. nov. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem


És mi a tanácsod, hogy próbáljam meg behozni?


Válaszodat elöre is köszi

2012. nov. 16. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt megtudakolhatom-e, hogy kábel, felszíni sugárzást szeretnél venni?
2012. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Felszini


tetöantenna

2012. nov. 16. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Van rá előfizetésed? Mert ezek csak előfizetői kártyával jönnek. Ez a MindigTv..
2012. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Neeeeeeee


Nincs kártyám


dehát a hirdetésben az van hogy hét darab ingynes adás van a Mindig TV-nél...

2012. nov. 16. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kártyafüggő kártya nem kellene hozzá csak az a bibi hogy e két csatornát a MindigTv nem adja HD-ban!Ne is keresd.

Jelenleg a TV2 HD csak az UPC-nél elérhető az RTL Klub HD talán csak a HelloHD-nál.

2012. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hülyeséget írnak már megint...


Keresd ki, kérdezd meg, hogy ahol laksz, ott milyen multiplexeren kell bejönnie a TV2-nek és a retekklubnak. Ez a két keradó is bejön kártya nélkül. Belövöd a TV-ben kézi kereséssel az ezekhez tartozó multiplexer csatornát (65, 38, 54 vagy mittudomén nálad mi) és addig tekergeted az antennát amíg a vételi jele a lehető legnagyobb nem lesz, na akkor be fog jönni a barátokközt. Ellenben lehet, hogy szívni fogsz, és a másik multiplexer nem jön be, VAGY egyszerűen egy erősítős antenna kell, mert a másik multiplexer gyengébb ott ahol vagy.

2012. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Oké, próbálkozom !


Köszi h irtál


Egyébként én is kételkedtem benne hogy kártya kell hozzá


Analógban is ingyenes, telibek@rva reklámokkal, meg még fizessek is??

2012. nov. 16. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Bejön kártya nélkül is a retek és a biopon tv.

Valószínű nincs jó irányba állítva az antennád, azt is jó volna tudni hogy hol laksz , akkor meg tudnám nézni hogy merre van a legközelebbi adó.

A másik lehetőség az hogy az antennádnak a magasabb frekvenciákon nagyon alacsony az erősitése , ebben az esetben egy erősitős lepke vagy Yagi antennát javasolok

2012. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!