Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy másolt játék tönkre tudja...

Egy másolt játék tönkre tudja tenni az Xbox-ot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 13:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Áh inkább hagyjuk a témát. Nem tudom, hogy én nem vagyok e normális vagy te, de én akkor sem fogok 10.000 forintot perkálni játékonként! Akkor az Ubisoftot meg a Microsoftot megfosztom kemény néhány forinttal, amikor nekik több milliós a jövedelmük, míg nekem nem. Az igazi lopás az, amikor betörsz egy családos házba és kifosztod őket minden vagyonukból!
2012. nov. 12. 17:13
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezek szerint, akkor jogszerű elvenni egy ember életét, csak mert az már 40 éves, te meg 14 és ő már úgy is olyan sokat élet?
2012. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
élet? az élt te 5 éves!
2012. nov. 12. 17:19
 14/19 anonim ***** válasza:

Jogos, elgépeltem. Bocsánat! De ezek szerint a többivel nincs bajod.

Valszeg nem fogod azt megérni, amikor a te két kezed munkáját, amibe belefektettél sok sok órát, valaki fogja és egy laza mozdulattal lenyúlja, mondván, hogy neked úgy is van már pénzed.

2012. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Rách Béla válasza:
Istenem ezek a : ,,Tolvajok , kalózók''. Először a kérdést olvassátok el ha benne van a másolt vagy ehhez hasonló szó rá se kell menni......Inkább nézzetek más kérést...OMG. Kérdésedre válasz: Nem teszi tönkre, de jobban megéri dvd írót venni (amivel kiírod a játékokat) mint rákölteni írott játékokra. Lemezt nem muszáj ezrekért venni,Vaterán, Nagyobb piacokon 200-300 ft/db.
2012. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem teszi Tönkre az xbox odat.
2014. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Kíváncsi lennék a "topkommenter, becsületes vagyok, nem lopok csak ncore-om van" emberkére. Ő biztosan mindig-mindent törvényesen csinált, azért van benne ilyen felelősségtudat...
2015. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

A valaszolo sajnos annyira buta mint a föld. De a kerdezo secegy IQ bajnok,de a kerdest ertheto okokbol tette fel.

Nos a masolt jatek nem teszi tonkre.


Az hogy masolt jatekot vasarolsz az magaban nem buncselekmeny.

Ugyanis barki masolhat jatekot vagy egyeb mas szoftvert barmennyi peldanyban. A lenyeg hogy a jogdijat fizesse be aki a masolt lemezt keszitette. Mivel ezen informaciok hianyaban vagy es nem is kotelezo rad nezve az hogy a befizetett jogdij mivoltjarol barmifele igazolast vagy informaciot szerezz ezert igazabol lenyegtelen hogy mennyit fizetsz erte mert johiszemuen feltetelezed azt,hogy a masolast vegzo szemely befizette a masolas utani jogdijat. Innentol kezdve semmilyen jogi hatrany teged ,mint vasarlo nem terhelhet. Minden felelosseg a masolast vegzo szemelyt illeti. Hangsulyozom megegyszer!!! A masolas nem buncselekmeny!!!! A jogdij befizetesenek elmulasztasa mar igen.

2017. okt. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!